Pobyty

6. kúpeľný ročník  "SÁRVÁR - máj 2019"

Keďže minulý rok sa nám v tom Maďarsku veľmi páčilo, tak sme si to zopakovali a boli sme aj tento rok maximálne spokojné. Slniečko vyšlo ako na objednávku a po studenom máji sme si užili jeho teplé lúče, termálnu vodu, masáže a ženské kruhy. Vybrali sme sa aj na prieskum okolia s paličkami a založili sme tak skupinku "Žabky go!" Takže sa vidíme pri prvom výlete...

5. kúpeľný ročník  "SÁRVÁR - máj 2018"

Tento rok sme túžili po zmene a tak sme si vyskúšali kúpele v zahraničí... Navštívili sme Maďarsko, konkrétne kúpele Sárvár. Boli sme veľmi milo prekvapené, dobré jedlo, veľký aquapark s termálnou vodou, výborné masáže a ani jazyková bariéra nevznikla, pretože tretí písomný jazyk po maďarčine a nemčine bola čeština! Zažili sme pravé letné radovánky v super zostave a rozhodne sa tu niekedy ešte vrátime :-)

4. kúpeľný ročník  "Turčianske Teplice - máj 2017"

Ani v roku 2017 sme nevynechali  návštevu kúpeľov. Program bol ako vždy nabitý: cvičenie, procedúry, kúpanie, nakupovanie, tancovanie a mnohé ďalšie aktivity ženského charakteru. Bol to predĺžený víkend plný smiechu, pohybu a radosti. V každom prípade sme boli radi, že sme boli. Bodaj by nám bolo takto častejšie...

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

3. kúpeľný ročník  Turčianske Teplice - máj 2016

Pre veľký úspech sme akciu opakovali aj tetno rok. Očakávanie skrášlenia (vonkajšieho aj vnútorného), pohybu a relaxu nesklamalo. Zvládli sme za 4 dni niekoľko termálnych kúpeľov, masáží, rasul, diskotéku a mimochodom sme aj cvičili. Cestou späť sme navštívili Kremnicu, kde sme sa s chuťou najedli v poľovníckej reštaurácii. Krátky ale intenzívny výlet nám dobil baterky na niekoľko dní až týždňov :-)

Pobyty

Super AKCIA  Turčianske Teplice - máj 2015

Na jar 2015 sme vyrazili za aktívnym oddychom do Turčianskych Teplíc. Bol to 4-dňový skrášľujúci pobyt spolu s cvičením 2x denne, takže sme sa nemali čas vôbec nudiť a aktívne sme na sebe pracovali. Užívali sme si cvičenie, masáže, kúpele, sauny, kúpanie, opaľovanie, tancovanie a v neposlednom rade aj nakupovanie. Skrátka babská jazda na jednotku!

 

Pobyty

Trenčianske Teplice máj 2014

Na jar 2014 sme si urobili prvý prieskumný výlet do Trenčianskych Teplíc. Počasie nám maximálne prialo a tak sme si každé cvičenie vychutnávali v nádhernom parku. Je to iná dimenzia, cvičiť na čerstvom vzduchu. Okrem cvičenia sme si užili termálne kúpele, masáže, prechádzky a nezabudli sme aj na nakupovanie...:-) Skrátka, bolo nám tam super a radi si to opäť zopakujeme.